Stretch stropy Asta M v interiéri

Správny návrh stropu je dôležitým krokom v usporiadaní každej miestnosti. Medzi rôznymi typmi stropu strihanie napätie modely získali popularitu na ruskom trhu. Ich prednosťou je atraktívny vzhľad, rýchla inštalácia a jednoduchá údržba.

Avšak obvyklé lesklé alebo matné natiahnuté plátno nikoho prekvapí. Väčší záujem majú originálne nápady a nové prvky v dizajne.

rysy

Charakteristickou črtou činnosti továrne Asta je používanie inovatívnych technológií. Je to domáci výrobca strešných stropov, ktorých certifikáty sú založené na zavedenom výrobnom systéme, dodávka a inštalačné služby svedčia o úrovni kvality výrobku.

Okrem týchto oblastí činnosti sa spoločnosť Asta M zaoberá aj dodávkou materiálov zo zahraničia a inštaláciou osvetľovacích systémov.

model

V sortimente továrne sú nielen tradičné lesklé alebo matné stropy, ale aj iné variácie plátien a vzorov pre každý vkus:

  • Saténový film pripomína textílie. Má jemný odtieň perleti, ktorý možno kombinovať s rôznymi farbami plátna. Možnosť tlače fotografií. Švy takéhoto stropu nebudú počas inštalácie viditeľné. A samotný materiál vydrží dlho, pretože je veľmi trvanlivý. Ak je to potrebné, môže sa prať;
  • Priehľadné plátno Ideálne do miestností bez prirodzeného svetla a do zón. Podsvietenie je pod filmom, ktorý vytvára imitáciu okna. Farba filmu a podsvietenie môžu byť odlišné;
  • textílie tkaniny vyrobené zo špeciálneho polyesterového materiálu impregnovaného špeciálnym roztokom polyméru. Vďaka tomu sú odolné. Ľahko prístupné pre maľovanie, zdobené lesklé detaily a tlač fotografií;
  • Akustické stropy - Sú to perforované plechy, ktoré izolujú hluk a zlepšujú akustiku v miestnosti. Priemer dier je v rozsahu od 0,01 do 0,18 cm Tento model nielenže ozdobí interiér, ale aj hluk v miestnostiach s hlasnou hudbou alebo zvukmi. Pohodlné v tom, že môžete skryť komunikáciu pod nimi;
  • Modely s viacerými úrovňami pozostáva z hliníkovej rámovej časti a PVC plátna. Materiály plátna sú kombinované, tvar konštrukcie môže byť rôzny - oválny, štvorcový, so zakrivenými čiarami. Princíp dlhej inštalácie pomáha opticky zväčšiť priestor a umiestniť štýlové akcenty v miestnosti.

Nové položky

Medzi inováciami výrobného závodu Asta sú zvýraznené tieto typy stropov:

  • Konštrukcia "Double Vision". Na jeho vytvorenie sa používa biely film z polyvinylchloridu, povrch je matný.

Existujú dva typy - jeden obsahuje biely strop so vzorom, ktorý sa objaví po zapnutí podsvietenia LED. Efekt sa dosahuje fotografickou tlačou na zadnej strane filmu, druhý pohľad pozostáva z dvoch výkresov, z ktorých jeden je vždy viditeľný, druhý výkres je viditeľný po zapnutí umelého svetla.

Takýto strop dodá obytnému alebo kancelárskemu interiéru jas a originalitu. Môže byť použitý na rozdelenie priestorového priestoru do zón. Ďalšou nespornou výhodou je možnosť použitia fotografickej tlače.

  • Dierovaný strop Je to perforované plátno v podobe rôznych vzorov a vzorov. Vyrezávané figúrky sa objavujú v dôsledku inštalácie dvojúrovňových PVC fólií. Jeden z nich plní funkciu pevného základu, s pomocou ďalších perforovaných vzorov.Zvyčajne sa vyberajú tak, aby sa vytvoril kontrast, potom sú zdobené bagetou.

Vyrezávané stropy - pole pre fantáziu. Kombinácia kresieb, závesných prvkov, hry s osvetlením vytvorí jedinečnú atmosféru v miestnosti a pomôže skryť chyby stropu. Stropy môžu dokonca nahradiť ventilačný systém.

  • Stúpajúce stropy zahŕňajú špeciálne profily s LED osvetlením po obvode. Vďaka svietidlám sa vytvára požadovaný efekt a rôzne zloženia stropu.

Existuje niekoľko typov stúpajúcich stropov v úrovniach a formách. Typ konštrukcie, použité materiály, jas a farbu podsvietenia je možné zvoliť individuálne.

Zaujímavým riešením je použitie niekoľkých farebných PVC fólií a fototlač spolu s osvetlením. Napríklad stropy s hviezdnou oblohou sú ideálne pre detské izby.

Stúpajúce stropy sú široko používané ako v interiéri, tak aj na vytvorenie neobvyklého dizajnu v reštauráciách a kluboch, kúpeľoch, bazénoch.

Trochu viac o stropoch tkaniny z Asta M, pozri nižšie.

Komentáre
 autor
Informácie poskytnuté na referenčné účely. Pri stavebných problémoch vždy konzultujte s odborníkom.

Vstupná hala

Obývacia izba

spálne